Betónová stolička Lyon Béton Bridge

Betónová stolička Lyon Béton Bridge

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:Lyon Béton
Cena:290.00 €
Cena bez DPH:241.67 €
Dostupnosť:skladom
Betónová stolička Lyon Béton Bridge 4,25 (85%) 24 x hodnotené

Posaďte sa a vychutnajte si výnimočný dizajn, čaro minimalizmu a robustnosť v jednom. Tip: Produkty Lyon Béton je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru (za predpokladu miernych klimatických podmienok). Mimo sezóny je nutné nábytok chrániť pred vonkajšími vplyvmi, ideálne ho položiť na suché miesto. Pred tým by mal byť vyčistený a na vzduchu osušený. Ak je mimo sezónu nábytok vonku, je nutné ho prikryť vodeodolným, priedušným plédom zo 100% polyesteru. Povrch je natretý neviditeľným matným lakom, ktorý ho chráni pred škvrnami. Po čase navyše vyzerá ešte lepšie, získa totiž trochu patiny, rovnako ako napríklad koža alebo drevo. Ak sa objavia akékoľvek póry, maličké prasklinky či farebné odchýlky, je to vďaka prirodzeným, neodmysliteľným a kúzelným vlastnostiam tohto materiálu.


 • Betónová stolička Lyon Béton Bridge
  Betónová stolička Lyon Béton Bridge

  Posaďte sa a vychutnajte si výnimočný dizajn, čaro minimalizmu a robustnosť v jednom. Tip: Produkty Lyon Béton je možné umiestniť do interiéru aj..

  290.00 €
 • Stolička Woodman Frame
  Stolička Woodman Frame

  Nábytok Woodman je ukážkou toho, ako skvele a citlivo sa dá prepojiť moderný dizajn s klasikou a tradíciou. Za jeho návrhom stojí designér Leonhard..

  105.00 €
 • Sivá stolička so sedákom z mangového dreva LABEL51 Jaipur
  Sivá stolička so sedákom z mangového dreva LABEL51 Jaipur

  Značka LABEL51 bola založená v roku 2012. Ide o holandského výrobcu nábytku, osvetlenia a dekorácií, ktorý ponúka štýlové kolekcie plné unikátnych..

  91.00 €  Doporučujeme Šamlíky a stoličky. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | sedací nábytok | stoličky sa nachádza betónová!
  © 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt