Dell Latitude E6400

Dell Latitude E6400

Notebooky | Pre školy

Cena: 169 CK

Nemíňaj viac ako je treba na istotu v spoľahlivosti

Funkčné prevedenie

Návrh notebookov Latitude E6400 neplní len estetickú funkciu, ale tiež odoláva namáhaniu pri celodennom používaní. Notebooky Latitude E6400 s prvotriednou konštrukciou z horčíkovej zliatiny, povrchovou úpravou s predĺženou životnosťou a robustnými kovovými závesmi sú odolnejšie ako kedykoľvek predtým. Precízne vykonaná klávesnica, ktorá ponúka vyššiu odolnosť klávesov a voliteľné podsvietenie, zaisťuje pohodlnejšiu prácu. Využite elegantný, tenší profil. Jeho vznik bol inšpirovaný ohlasmi tisícov užívateľov, ako ste vy sami.

Pokoj v duši

Spite pokojne s vedomím, že notebooky Dell Latitude - rovnako ako vaše firemné dáta - sú v bezpečí a chránenej kdekoľvek na svete. Spoločnosť Dell ponúka širokú škálu možností zabezpečenia notebookov a ochrany dát, ktoré možno ľahko integrovať do vašej existujúcej infraštruktúry.

Úplná kontrola nákladov na vlastníctvo

Notebooky Latitude pre bežné použitie môže vzdialene spravovať jeden pracovník technickej podpory z ktoréhokoľvek miesta na svete. Nástroje pre správu diskových obrazov a systémov, ako Dell ImageDirect a Dell Client Manager, vám pomôžu zjednodušiť správu systémov.


Ďalší notebook do domácnosti
Ste viacčlenná rodina? Aj vám sa často stáva, že sa občas pohádate kvôli tomu, kto, kedy a či vôbec môže používať notebook v domácnosti? Tento notebook aj vzhľadom na jeho výhodnú cenu je pre vás ideálnou voľbou. Ukončite svoje „spory“ v domácnosti kvôli počítačom a zvládnite toho viac. Vybavte si vaše emaily, zatiaľ čo vaše deti si budú vypracovávať projekty a domáce úlohy do školy.
Ideálny na bežnú prácu
Ak je vašou bežnou prácou napríklad surfovanie na internete, pozeranie videí alebo fotiek, spracovanie fotografií, čítanie článkov a blogov, posielanie mailov, či práca s kancelárskym softvérom (Microsoft Office, OpenOffice, LibreOffice, ...), tento notebook je pre vás výbornou voľbou. Nemíňajte viac ako je potrebné na notebook, s ktorým hravo zvládnete vaše potreby.
Operačný systém Windows v cene
Notebook je pri predaji dodávaný s operačným systémom Microsoft Windows. Do výhodnej ceny tohto notebooku je zahrnutá aj cena operačného systému. To znamená, že už pri kúpe budete mať nainštalovaný operačný systém Windows. Nemusíte tak kupovať operačný systém samostatne a vy opäť ušetríte.
Dobrý pomer cena/výkon
Keďže je tento notebook priamo od výrobcu z kategórie „predvádzacích“, ty ho môžeš získať za oveľa výhodnejšiu cenu. Parametre a výkon samozrejme ostávajú zachované, cena je nižšia. Nemíňaj viac ako je treba na notebook s dobrým pomerom cena/výkon. Teraz máš predsa možnosť získať požadovaný výkon za lepšiu cenu.
V zariadení je predinštalovaný legálny operačný systém Microsoft, ktorý je zahrnutý v cene zariadenia:
V zariadení je predinštalovaný legálny operačný systém Microsoft, ktorý je zahrnutý v cene zariadenia:
Rýchle načítanie a rýchly prístup
Automatické aktualizácie a podpora
Dostupnosť ovládačov pre vaše zariadenia
Väčšia spoľahlivosť

Dell Latitude E6400 e-shop >>Ďalší zlacnený tovar:

Lenovo ThinkPad T410

Lenovo ThinkPad T410

Moderne inovovaný, luxusne výkonný a zmenšený notebook Lenovo pre náročných, najmä užívateľov vyžadujúcich absolútnu spoľahlivosť a efektivitu, ktorú toto špičkové mobilné zariadenie ponúka. Šasi je vyrábané s dlhoročnou tradíciou, kde sa využívajú uhlíkové vlákna, elastický polykarbonát a pevný zliatinový rám na základni a LCD je navyše vybavené kovovými závesmi pre odolnosť pri prenášaní a teda pre celkovú pevnosť a životnosť. Ako väčšina notebookov tejto značky je klávesnica notebooku do určitého množstva odolná proti poliatiu a pozoruhodná je aj hmotnosť okolo 2,2 kg s plnou cestovnou výbavou.   .. zistiť viac>>
Dell Latitude D531

Dell Latitude D531

Dell Latitude D531 notebook je navrhnutý tak, aby pomohol firmám zostať vždy vysoko produktívnymi. Tieto tradičné hodnoty notebooku začínajú radom D520 s procesormi AMD, ktorý má lepšie zabezpečenie a podnikové funkcie. Zároveň ponúka dlhší životný cyklus a stabilitu obrazu. Vďaka dvoj-jadrovým procesorom AMD ™, Latitude D531 ponúka dostatok výkonu pre potreby väčšiny mobilných firemných užívateľov. Ako prvý v rodine Latitude ponúkne LCD technológiu TrueLife ™. S D531 je produktivita možná v takmer akomkoľvek prostredí - najmä s možnosťami širokouhlých displejov. Konštrukcia zo zliatiny horčíka ponúka výrazne dlhšiu životnosť ako magnézium. D531 umožňuje IT posilniť zabezpečenie koncových bodov so vstavaným Trusted Platform Module (TPM) 1.2 a Wave Embassy® Trust Suite.  Inovatívny dizajn: Pokročilé možnosti a úrovne prispôsobenia • 64-bitové procesory Dual-core AMD Turion ™ • Širokouhlé možnosti zobrazenia s technológiou TrueLife • Energeticky úsporné systémy   RoadReady ™: navrhnutý, testovaný a postavený na kvalite • Navrhnutý s vystuženým magnéziovej-hliníkovým šasi • Dell notebooky podstúpili viac ako 13.000 hodín prísneho testovania (v priemere) .. zistiť viac>>
HP EliteBook 8460p

HP EliteBook 8460p

Nemíňaj viac ako je treba na ďalší počítač do firmy Ďalší notebook do firmy Potrebujete notebooky, ktoré s prehľadom zvládnu kancelársku prácu, bežnú rutinnú prácu, prehliadanie internetu a zvládanie emailovej komunikácie? Nemíňajte viac ako je treba na notebook určený pre firemnú sféru. Ušetrite pri počiatočných nákladoch a pri nákladoch na prevádzku. Ich miera reklamácií je oveľa nižšia ako pri bežných notebookoch. Vaša investícia bude dlhodobá. Na zaobstaranie notebookov a ich prevádzku v konečnom dôsledku zaplatíte výrazne menej. .. zistiť viac>>
Golfové kočíky: Golfový kočík lacno