HP Pavilion 23-q102nl AiO

HP Pavilion 23-q102nl AiO

Počítače | Pre školy

Cena: 499 CK

Nemíňaj viac ako je treba na ďalší počítač do firmy

Menej káblov
Pre zapnutie tohto All in One počítača budete potrebovať len jeden tenký kábel. Nebudete taktiež potrebovať kábel k LCD monitoru, reproduktorom a podobne. Navyše keď budete potrebovať zapojiť napríklad USB kľúč alebo externý disk, nemusíte sa zohýbať pod stôl, kde býva väčšinou umiestnená PC skrinka. Užite si váš All in One počítač úplne bez káblov – použite bezdrôtovú myšku a klávesnicu a cíťte sa ako v modernom filme.
Nemusíte dokúpiť LCD monitor
Jednou z prednostných výhod počítača All in One (všetko v jednom) je to, že nemusíte k nemu kupovať monitor. Takto okrem ušetreného miesta na stole, ušetríte aj vaše peniaze.
Sympatický dizajn
Dizajnové prevedenie tohto počítača vo vás bude vyvolávať príjemné pocity. Okrem robustnosti a odolnosti je príjemný aj na pohľad a s jeho pracovným nasadením vždy zanechá príjemné pohladenie na duši. Ak si potrpíte na príjemný dizajn, vyberte si tento počítač.
Viac miesta na stole
Väčšina používateľov potrebuje k bežnému monitoru aj PC skrinku, ktorú umiestniť niekedy nie je ľahké. PC skrinka umiestnená na stole by zavadzala a pod stolom by sa zbytočne znečisťovala napadaným prachom. Odlíšte sa s týmto All in One PC (PC všetko v jednom) a doprajte si viac miesta. Počítač je vlastne „zamontovaný v LCD monitore“. Je to výborná voľba pre tých, ktorí sa chcú odlíšiť a mať lepší pocit z práce na PC.
V zariadení je predinštalovaný legálny operačný systém Microsoft, ktorý je zahrnutý v cene zariadenia:
V zariadení je predinštalovaný legálny operačný systém Microsoft, ktorý je zahrnutý v cene zariadenia:
Rýchle načítanie a rýchly prístup
Automatické aktualizácie a podpora
Dostupnosť ovládačov pre vaše zariadenia
Väčšia spoľahlivosť

HP Pavilion 23-q102nl AiO e-shop >>Ďalší zlacnený tovar:

HP Compaq Elite 8200 SFF

HP Compaq Elite 8200 SFF

Nemíňaj viac ako je treba na ďalší počítač do firmy Ďalší počítač do firmy Potrebujete počítače, ktoré s prehľadom zvládnu kancelársku prácu, bežnú rutinnú prácu, prehliadanie internetu a zvládanie emailovej komunikácie? Nemíňajte viac ako je treba na počítač určený pre firemnú sféru. Ušetrite pri počiatočných nákladoch a pri nákladoch na prevádzku... zistiť viac>>
HP Pavilion Mini 300-230na Desktop

HP Pavilion Mini 300-230na Desktop

Krajšie pracovné prostredie vďaka malým rozmerom Ďalší počítač do firmy Potrebujete počítače, ktoré s prehľadom zvládnu kancelársku prácu, bežnú rutinnú prácu, prehliadanie internetu a zvládanie emailovej komunikácie? Nemíňajte viac ako je treba na počítač určený pre firemnú sféru. Ušetrite pri počiatočných nákladoch a pri nákladoch na prevádzku. Ich miera reklamácií je oveľa nižšia ako pri bežných počítačoch. Vaša investícia bude dlhodobá. Pri zaobstaraní počítačov a ich prevádzku v konečnom dôsledku zaplatíte výrazne menej. .. zistiť viac>>
Golfové kočíky: Golfový kočík lacno