Jawbone UP24 Large

Jawbone UP24 Large

Príslušenstvo | Ostatné

Cena: 39.9 CK

Fitness náramok od svetoznámej firmy
San Francizská firma Jawbone sa výrobe fitness doplnkov venuje od roku 2011. Okrem toho je tiež známa výrobou bluetooth slúchadiel a prenosných reproduktorov. My vám teraz ponúkame ich športové náramok Jawbone UP24 v pestrých farbách.

 

 

Unikátne prevedenie
Flexibilné, pogumovaný náramok krásne obopne vašu ruku a vytvaruje sa podľa veľkosti zápästia. Nikde nič netlačí a za chvíľu o ňom ani nebudete vedieť. Všetky nasadzovanie a vyberanie náramku je veľmi pohodlné a nemusíte sa báť, že by ste svojmu UP24 mohli nejako ublížiť. Náramok je tiež odolný proti zvýšenej vlhkosti. Voda pri umývaní rúk, či dážď mu vôbec nevadí.

 

Prehľadná aplikácia a dlhá výdrž
Stiahnite si do svojho mobilného telefónu, či tabletu aplikáciu UP a budete mať neustále prehľad o svojej fyzickej aktivite a dennému príjmu kalórií. Aplikácia je dostupná pre prístroje s operačným systémom minimálne Android 4.3, alebo iOS 8.0. Náramok následne spárujete pomocou Bluetooth 4.0 a môžete začať objavovať všetky jeho funkcie. Jawbone UP24 si samozrejme rozumie is aplikáciami tretích strán, ako je napríklad RunKeeper, Strava, alebo MyFitnessPal. Batéria v náramku vydrží až 7 dní a vďaka priloženému USB káblu ju nabijete už za 80 minút.

 

 

Pomôže vám dostať sa do formy
Či už sa chystáte na maratón, alebo si chcete len zvýšiť svoju fyzickú kondíciu, budete stále vedieť, ako sa vám darí plniť dané plány. Náramok vás jemnú vibrácií upozorní až sa budete blížiť svojmu dennému cieľu a vďaka prehľadným grafom vás namotivuje urobiť ešte tých pár krokov. Navyše môžete svoje dosiahnuté výsledky zdieľať a porovnávať s priateľmi.

 

 

Chudnutie je hračka
Budete sa diviť ako jednoducho pôjdu kilá dole, keď si budete dávať pozor na to, čo jete. S každým pridaným jedlom vám aplikácia UP vypočíta počet prijatých kalórií a vy potom môžete ľahko upraviť svoj jedálniček.

 

 

Plnohodnotný spánok je základ
Nič ovplyvňuje vašu náladu ako spánok. Aplikácia Up dokáže určiť, kedy sa nachádzate v REM fáze spánku a vibráciami vás prebudí. Sami uvidíte, ako sa ráno budete cítiť odpočinutí a svieži.

 

 

Veľkosť náramku
Náramok ponúkame v troch veľkostiach. Pred kúpou preto odporúčame si zmerať veľkosť zápästia a zvoliť ten najlepší model.

 

 

Jawbone UP24 Large e-shop >>Ďalší zlacnený tovar:

HP 339

HP 339

Kompatibilný s HP Deskjet 5740, 5745, 6520, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, HP Photosmart 2610, 2710, 8150, 8450, 8750, HP PSC 2575, HP Officejet 7210, 7310, 7410. objem 21 ml, Ink pre cca 800 strán pri 5% formátu A4.. zistiť viac>>
Solid WA07

Solid WA07

Silné svietidlo s vysoko intenzívnym kryptonovým svetlom, ktoré má až o 70 percent vyššiu účinnosť ako svetlo z vlákna žiarovky umiestnenej vo vákuu. Vyšší svetelný výkon je zaručený vďaka možnosti väčšieho rozžhavenia vlákna v kryptónovom plyne, ktorý zároveň zaručuje minimálne rovnakú ale skôr vyššiu životnosť vlákna ako u bežného svietidla. Výhoda oproti halogénovým a xenónovým svetlám je jasná, veľmi dobrá kombinácia ceny a svetelného výkonu. Žiarovka: Kryptónová Napätie: 4,8 V Napájanie: Batérie: 4 x R20 (D).. zistiť viac>>
Solid WE13

Solid WE13

SOLID CR-3000 Svietidlo kryptónové Profesionálny vode-odolné svietidlo s vysoko intenzívnym kryptonovým svetlom, ktoré má až o 70 percent vyššia účinnosť ako svetlo z vlákna žiarovky umiestnenej vo vákuu.Vyšší svetelný výkon je zaručený vďaka možnosti väčšieho rozžeravený vlákna v kryptónovými plynu, ktorý zároveň zabezpečí minimálne rovnakú ale skôr vyššia životnosť vlákna ako u bežnej svetlá.Výhoda oproti halogénovým a xenonovým svítilnám je jasná, veľmi dobrá kombinácia ceny a svetelného výkonu. Parametre a špecifikácie: Farba: Čierna Uloženie vlákna: Kryptónovými plyn Žiarovka: Napätie:4,8 V Prúd:0,75 A Napájanie: Batéria:4 x R20 (D).. zistiť viac>>
Canon c41cl

Canon c41cl

Náhradná kazeta Canon č.41XL farebná/color compatible UPrint 18ml.. zistiť viac>>
Atrament Colorovo 940-Y-XL

Atrament Colorovo 940-Y-XL

Typ spotrebného materiálu: Atramentová kazeta Farba (spotrebný materiál): Žltá Kapacita (pri 5% pokrytí): 2000 str. Kompatibilné tlačiarne: HP OfficeJet Pro 8000 séria HP OfficeJet Pro 8500 séria.. zistiť viac>>
Golfové kočíky: Golfový kočík lacno