Kaspersky Internet Security multi-device 2015 3 lic. 12 mesiacov

Kaspersky Internet Security multi-device 2015 3 lic. 12 mesiacov

Software | Antívírus

Cena: 34.9 CK

PRVOTRIEDNA OCHRANA NIEKOĽKÝM ZARIADENIAM

    Zabezpečuje počítače, počítače Mac a mobilné zariadenia Android v rámci jedinej licencie
    Umožňuje pružnú ochranu pomocou vlastného výberu nástrojov zabezpečenia pre akúkoľvek kombináciu zariadení
    Chráni pred najnovšími vírusmi, spywarom a ďalšími hrozbami v reálnom čase
    Poskytuje oceňovanou bezpečnosť pre vaše súkromie a digitálne identitu
    Zaisťuje prídavnú ochranu internetového bankovníctva a nakupovanie online
    Pomáha chrániť vaše deti pri ich online aktivitách


Prémiová ochrana pre vaše počítače so systémom Windows a Mac aj telefóny a tablety so systémom Android
Kedykoľvek používate online bankovníctvo, nakupujete alebo ste v spojení s priateľmi, internetové bezpečnostné hrozby sú stále rovnaké - bez ohľadu na to, či používate počítač, telefón alebo tablet. Keďže počítačoví zločinci používajú stále prepracovanejšie techniky útokov, je veľmi jednoduché stať sa obeťou vírusov, krádeže identity, peňazí a bankových informácií, alebo ohroziť bezpečie svojich detí.

Kaspersky Internet Security - multi-device 2015 je jednotný produkt s jedinou licenciou, ktorý ochráni takmer akúkoľvek kombináciu počítačov so systémom Windows alebo Mac a telefónov a tabletov so systémom Android. Či už pri surfovaní používate akékoľvek zariadenie, chráňte seba, svoje deti, peniaze a citlivé údaje pomocou oceňovaných bezpečnostných technológií spoločnosti Kaspersky Lab.

Tiež si môžete zadarmo stiahnuť prehliadač Kaspersky Safe Browser pre platformy iOS a Windows Phone, ktorý vám pomôže zvýšiť vašu bezpečnosť pri prehliadaní internetu na zariadení iPhone, iPad alebo Windows Phone.

 

Chráňte sa proti najnovším malwarovým útokom
Počítačoví zločinci každý deň vytvorí vyše 315 000 nových foriem malwaru. Ak chcete chrániť svoje počítače, mobilné zariadenia a citlivé údaje, potrebujete bezpečnostné riešenie schopné držať krok s najnovšími hrozbami.

Oceňované bezpečnostné technológie spoločnosti Kaspersky Lab sú preslávené svojou schopnosťou vysporiadať sa s novými i vznikajúcimi hrozbami. Nezávislé testy ukázali, že naše technológie na báze cloudu dokážu nové hrozby odhaliť za iba 0,02 sekundy. Vďaka aktualizáciám v reálnom čase a extrémne rýchle obrane proti novému malwaru a ďalším hrozbám sú riešenia od spoločnosti Kaspersky Lab vašou voľbou číslo jedna.

 

Zvoľte si zabezpečenia, ktoré neovplyvnia výkon
Hoci potrebujete zabezpečiť, aby vaše počítače so systémom Windows a Mac aj telefóny a tablety so systémom Android - spolu s cennými informáciami, ktoré v nich máte uložené - boli maximálne chránené, bezpečnostný softvér, ktorý je spomalí, nie je k ničomu, pretože vám neumožní zariadení používať naplno.

Napriek zvyšujúcej sa zložitosti nových malwarových útokov, ktoré sa neustále objavujú, vyvinula spoločnosti Kaspersky Lab bezpečnostné riešenia, ktoré úspešne kombinujú ochranu a efektivitu. Naše technológie tak pracujú "v pozadí" a vaše zariadenie môžu plne prejaviť svoj výkon. Náš špeciálny Herný režim vám navyše umožňuje ničím nerušený pôžitok z hrania na počítači, a vy sa tak môžete nechať úplne vtiahnuť do deja.

 

Nedovoľte zločincom, aby vás sledovali pomocou webkamery
Počítačoví zločinci rýchlo vycítili príležitosť k zneužitiu rastúceho trendu využívania webkamier a médiá sú teraz plné správ o tom, ako sú webkamery nič netušiacich užívateľov nabúranie za účelom vykonávania najrôznejších nekalých aktivít. Ako môžete tieto špehov zastaviť?

Spoločnosť Kaspersky Lab vyvinula úplne nové technológie ochrany webkamier Webcam Protection, ktoré zabraňujú neoprávneným osobám vo vzdialenému prístupu k vašej webkamere. Ak váš počítač chránia naše technológie, nemusíte sa už obávať, či ho niekto nenakazil a nepoužíva vašu webkameru na sledovanie vás a vášho okolia.
(Produkt Webcam Protection je dostupný len pre počítače so systémom Windows.)

 

Chráňte svoje peniaze a bankové údaje pred krádežou
Internetové bankovníctvo, nákupy a platobné systémy nám pomáhajú zjednodušiť každodenný život, prinášajú však tiež závažné bezpečnostné riziká vrátane potenciálnych krádeží vašich hesiel, údajov o účtoch a peňazí.

Kedykoľvek pomocou vášho počítača so systémom Windows alebo Mac (pre počítače Mac bude produkt dostupný koncom roka 2014) navštevujete stránky internetového bankovníctva, obchodu alebo platobného systému, jedinečná technológia Safe Money spoločnosti Kaspersky Lab overí, že je stránka bezpečná a zločinci sa vás nepokúša oklamať falošnou alebo podvodnú stránkou. Stránka sa potom otvorí v špeciálnom chránenom režime. Technológia Safe Money vašim online finančným transakciám efektívne poskytuje ďalšiu úroveň zabezpečenia a pomáha udržať vaše bankové konto, čísla kreditných kariet a osobné údaje z dosahu počítačových zločincov.

 

Nedovoľte "zlodejom identity" prevziať kontrolu
Predstavte si ten chaos, keby sa niekto dostal k vašim citlivým údajom. Ak zločinci zachytí vaše heslá a osobné údaje, môžu si privlastniť vašu "digitálne identitu", spreneveriť vaše peniaze a spôsobiť vám celý rad ďalekosiahlych problémov.

Vzhľadom k tomu, že aj legitímne webové stránky môžu byť nakazené malwarom a môžu automaticky stiahnuť škodlivý kód do vášho počítača, inteligentného telefónu alebo tabletu, spoločnosť Kaspersky Lab automaticky kontroluje všetky webové odkazy a uisťuje sa, že sú v poriadku ... ešte skôr ako webovú stránku navštívite. Naša technológia tiež skenujú e-mailové správy, vďaka čomu si môžete byť istí, že vás phishingové útoky neoklamú a vy nikomu omylom neoznámite žiadne cenné osobné údaje, ktoré by útočníkom pomohli zmocniť sa vašej identity alebo ukradnúť vaše peniaze.

 

Uistite sa, že si vaše deti môžu užívať internet ... ale bezpečne
Internetové hrozby môžu vydesiť dospelých DBAJÚC bezpečnosti, nieto ešte nevinné deti, ktoré veria všetkému, čo vidia, a všetkým, s ktorými komunikujú. Keďže je však internet tiež mocným výučbovým nástrojom, je nutné, aby ste k nemu svojim deťom umožnili bezpečný prístupu.

Aj keď so svojimi deťmi zrovna nemôžete byť, naše oceňované produkty rodičovskej kontroly ich chráni pred internetovými hrozbami - vrátane sexuálnych predátorov. Spoločnosť Kaspersky Lab vám umožní ľahko kontrolovať, akým spôsobom vaše deti internet používajú, kedy môžu jeho obsah prezerať až kým môžu komunikovať, či už používajú počítač so systémom Windows alebo Mac. Môžete zablokovať sťahovanie a prístup k nevhodnému webovému obsahu, spravovať sociálne siete a zabrániť vašim deťom v odosielania kľúčových osobných údajov.

 

Zostaňte zabezpečení a strážte svoje náklady aj na cestách
Ak používate verejnej siete Wi-Fi, pre zločincov je ľahké zachytiť vaše e-maily, heslá, čísla kreditných kariet a ďalšie informácie. Okrem ochrany svojich údajov by ste sa mali vyhnúť tiež vysokým nákladom účtovaným poskytovateľmi sietí Wi-Fi, 3G a 4G.

Nová funkcia Wi-Fi Security Notification od spoločnosti Kaspersky Lab automaticky overuje bezpečnosť vami používaného pripojenia Wi-Fi, hľadá jeho slabé miesta, upozorňuje vás na potenciálne riziká a poradí vám, ako upraviť nastavenie zabezpečenia. Nová funkcia Cost-Aware Networking * vám navyše zabráni, aby ste prekročili nastavený limit prenesených dát. Môžete tak ľahko spravovať a optimalizovať svoje využitie dát, či už sa s vaším počítačom pripájate k internetu pomocou verejnej siete Wi-Fi či sietí 3G alebo 4G.
(Funkcia Wi-Fi Security Notification a Cost-Aware Networking sú dostupné len pre počítače so systémom Windows. Funkcia Cost-Aware Networking je dostupná iba pre systém Windows® 8 alebo novší.)

 

Zabezpečte celú škálu svojich počítačov a mobilných zariadení
Ak surfujete, ste v spojení s priateľmi, používate internetové bankovníctvo a nakupujete na internete aj na cestách, mali by ste sa uistiť, že vaše telefóny aj tablety so systémom Android sú rovnako dobre chránené ako vaše stolové počítače a notebooky.

Teraz môžete ochrániť svoje zariadenia pomocou jediného produktu a jediné licencie. Riešenie Kaspersky Internet Security - multi-device 2015 umožňuje zabezpečiť napríklad len jedno zariadenie s jednou zakúpenú licencií, alebo až 3 zariadení (kombinácii počítačov so systémom Windows a Mac aj telefónov a tabletov so systémom Android).

 

Chráňte svoje telefóny a tablety so systémom Android
99% malwaru cieleného na mobilné zariadenia sa zameriava na systém Android. Keďže sú chytré telefóny a tablety tak ľahko prenosné, je ľahké je stratiť a pre zločincov je ľahké ich odcudziť. Vaše osobné údaje a informácie o bankových účtoch a kreditných kartách sa tak môžu dostať do nesprávnych rúk.

Ľahko použiteľné technológie spoločnosti Kaspersky Lab určené pre zabezpečenie mobilných zariadení a ochranné funkcie na báze cloudu sú optimalizované tak, aby chránili vaše telefóny a tablety so systémom Android proti najnovším vírusom, spyware, internetovým útokom a ďalším hrozbám. Funkcie ochrany súkromia vám navyše umožní skryť podrobnosti o vašich kontaktoch, volaniach, textových správach a protokoloch. A ak svoj telefón stratíte alebo vám bude ukradnutý, špeciálne funkcie ochrany proti krádeži vám umožní zariadenie zablokovať, vymazať z neho dáta a zistiť jeho polohu.

 

Ochrana počítačov so systémom Windows

    Oceňovaná ochrana proti malwaru
    Ochrana na báze cloudu chráni pred najnovšími hrozbami
    Technológia Webcam Protection - chráni vaše súkromie
    Technológia Safe Money - poskytuje vyššie zabezpečenie internetových nákupov a bankovníctvo
    Webová ochrana - kontrola internetových odkazov, ochrana proti phishingu a spamu
    Pokročilá rodičovská kontrola - chráni deti pred internetovými hrozbami
    Funkcie Wi-Fi Security Notification - pomôže vás chrániť pri používaní verejných sietí Wi-Fi
    Funkcia Cost-Aware Networking - uľahčuje správu vašich nákladov

 

Ochrana počítačov Mac

    Oceňovaná ochrana proti malwaru
    Ochrana na báze cloudu chráni pred najnovšími hrozbami
    Ochrana PC - zabráni prenosu PC malwaru z vášho počítača Mac na počítače vašich priateľov
    Technológia Safe Money * - poskytuje vyššie zabezpečenie internetových nákupov a bankovníctvo
    Webová ochrana - kontrola internetových odkazov a ochrana proti phishingu
    Pokročilá rodičovská kontrola - chráni deti pred internetovými hrozbami
    Podporuje všetky požiadavky displeja Retina.
    Kompatibilný s najnovšou verziou systému OS X

(Pre počítače Mac bude produkt dostupný koncom roka 2014.)

 

Hlavné bezpečnostné funkcie pre PC, počítače Mac, zariadenia so systémom Android, iPhone, iPad a Windows Phone

Ochrana telefónov a tabletov so systémom Android

    Oceňovaná ochrana proti malwaru
    Ochrana na báze cloudu chráni pred najnovšími hrozbami
    Ochrana proti krádeži - pomáha zablokovať a nájsť stratené zariadenie
    Filter hovorov a textových správ pre smartphony so systémom Android
    Bezpečné prehliadanie webových stránok - blokuje nebezpečné a phishingové odkazy
    Ochrana súkromia - umožňuje obmedziť, čo ostatní môžu na vašom telefóne zobraziť
    Kontrola webových odkazov - varuje pred nebezpečnými odkazy v textových správach

Ochrana technológií Safe Browser pre iOS a Windows Phone

    Ochrana pre prehliadanie webových stránok pre iPhone, iPad a Windows Phone
    Kontrola webových odkazov - detekuje podvodné adresy URL
    Ochrana proti phishingu na báze cloudu
    Filtrovanie obsahu - umožňuje filtrovať nevhodný obsah
    Podporuje vyhľadávača Google, Yahoo, Bing a Yandex

 
 

ZÁKLADNÁ OCHRANA

    Ochrana v reálnom čase pred novými a vznikajúcimi vírusmi, spywarom a ďalšími
    Proaktívne zisťovanie neznámeho malwaru a vracania škodlivých aktivít späť
    Okamžité bezpečnostné kontroly súborov a webov
    Automatická prevencia zneužitia počítača zaisťuje, aby zraniteľné miesta nevystavila váš počítač riziku
    Bezplatné automatické aktualizácie a upgrade zaisťujú, že vždy budete mať najnovšie verziu svojho produktu Kaspersky

POKROČILÁ OCHRANA

    URL poradcu informuje o reputáciu webových odkazov
    Anti-Blocker pomáha ochrániť pred blokovaním počítača trójskymi koňmi
    Dvojcestná brána firewall blokuje útoky hacker
    Bezpečnostné oznámenia pre verejné siete Wi-Fi informujú o potenciálnych hrozbách a zraniteľných miestach pri použití Wi-Fi
    Režim dôveryhodných aplikácií zaisťuje spúšťanie iba dôveryhodných aplikácií
    Blokovanie sieťových útokov chráni pred škodlivými sieťovými útokmi
    Anti-Banner blokuje nebezpečné a dotieravé reklamné lišty
    Anti-Spam vás chráni pred nevyžiadanou poštou
    Pokročilá rodičovská kontrola chráni vaše deti pri aktivitách online

OCHRANA IDENTITY

    Antiphishingový ochrana vás chráni pred podvodnými weby alebo e-maily, ktoré sa pokúšajú odcudziť vaše peniaze alebo identitu
    Technológia Safe Money chráni vaše peniaze počas bankových operácií, nakupovanie a finančných transakcií online
    Ochrana webových kamier zabraňuje vzdialenému prístupu neoprávnených osôb k webovej kamere vášho počítača
    Virtuálna klávesnica marí pokusy keyloggerov a malwaru zachycujúceho snímky obrazovky
    Ochrana tlačidiel chráni osobné údaje zadané na fyzickej klávesnici

VÝKON

    Technológia iChecker / iSwift poskytuje inteligentnú kontrolu zaisťujúci maximálny výkon
    Herný režim slúži k nerušenému hranie hier
    Zohľadnenie nákladu pri pripojení k sieti umožnuje kontrolovať, ako veľké objemy dát počítač odosiela a prijíma pri pripojení k sieti Wi-Fi alebo 3G / 4G (iba Windows 8 a vyššie)

 

Platnosť licencie: 1 rok pre 3 zariadenia

 

 

Kaspersky Lab je najväčším súkromne vlastnenou poskytovateľom koncových bezpečnostných riešení na svete. Spoločnosť sa radí medzi štyri najväčšie predajcov bezpečnostných riešení pre koncových užívateľov. Už 17 rokov patrí Kaspersky Lab medzi popredných inovátorov v oblasti informačných technológií a poskytuje efektívne digitálne bezpečnostné riešenia zákazníkom, malým a stredným firmám i veľkým podnikom. Aktuálne spoločnosť pôsobí v bezmála 200 krajinách a oblastiach a poskytuje platenú ochranu viac ako 300 miliónom užívateľov. Viac informácií o spoločnosti Kaspersky Lab nájdete na www.kaspersky.cz

Kaspersky Internet Security multi-device 2015 3 lic. 12 mesiacov e-shop >>Ďalší zlacnený tovar:

Kaspersky Internet Security 2016 multi-device 2 licencie na 1 rok

Kaspersky Internet Security 2016 multi-device 2 licencie na 1 rok

Prémiová ochrana pre vaše počítače so systémom Windows a Mac aj telefóny a tablety so systémom Android. Kedykoľvek používate online bankovníctvo, nakupujete alebo ste v spojení s priateľmi, internetové bezpečnostné hrozby sú stále rovnaké - bez ohľadu na to, či používate počítač, telefón alebo tablet. Keďže počítačoví zločinci používajú stále prepracovanejšie techniky útokov, je veľmi jednoduché stať sa obeťou vírusov, krádeže identity, peňazí a bankových informácií, alebo ohroziť bezpečie svojich detí. Kaspersky Internet Security - multi-device 2016 je jednotný produkt s jedinou licenciou, ktorý ochráni takmer akúkoľvek kombináciu počítačov so systémom Windows alebo Mac a telefónov a tabletov so systémom Android. Či už pri surfovaní používate akékoľvek zariadenie, chráňte seba, svoje deti, peniaze a citlivé údaje pomocou oceňovaných bezpečnostných technológií spoločnosti Kaspersky Lab. Tiež si môžete zadarmo stiahnuť prehliadač Kaspersky Safe Browser pre platformy iOS a Windows Phone, ktorý vám pomôže zvýšiť vašu bezpečnosť pri prehliadaní internetu na zariadení iPhone, iPad alebo Windows Phone   Hlavné funkcie Kaspersky Internet Security multi-device 2016 CZ:    ZÁKLADNÁ OCHRANA     Ochrana v reálnom čase pred novými a vznikajúcimi vírusmi, spywarom a ďalšími     Proaktívne zisťovanie neznámeho malwaru a vracania škodlivých aktivít späť     Okamžité bezpečnostné kontroly súborov a webov     Automatická prevencia zneužitia počítača zaisťuje, aby zraniteľné miesta nevystavila váš počítač riziku     Bezplatné automatické aktualizácie a upgrade zaisťujú, že vždy budete mať najnovšie verziu svojho produktu Kaspersky POKROČILÁ.. zistiť viac>>
Golfové kočíky: Golfový kočík lacno