Lenovo IdeaPad G50-80 Black

Lenovo IdeaPad G50-80 Black

Notebooky | Pre hráčov

Cena: 377 CK

15,6 "multimediálny notebook

Lenovo G50 je všestranný a cenovo dostupný notebook je kombináciou tenkého dizajnu, bohatej funkčnej výbavy a výkonu, ktorý bez problémov zvládne vaše každodenné požiadavky.

 

Úchvatný zvuk i obraz

So stereo reproduktory s technológiou Dolby® Advanced Audio ™ ponúka notebook G50 perfektný plynulý obraz a bohatý zvuk, ktoré sú zárukou dokonalých multimediálnych zážitkov

 

Viacdotykový touchpad

Intuitívny touchpad optimalizovaný pre systém Windows 8.1 umožňuje používať ovládacie tlačidlá a aplikácie, prepínať medzi aplikáciami, otáčať, približovať a odďaľovať obraz a používať ďalšie funkcie pomocou jednoduchých pohybov a gest.

 

Klávesnica AccuType

Ergonomická, ostrovčeková klávesnica AccuType moderného vzhľadu umožňuje oproti štandardným klávesniciam pohodlnejšie a plynulejšie písanie bez zbytočných preklepov.

 

Rýchly prenos dát

Rozhranie USB 3.0 SuperSpeed, ktoré je až desaťkrát rýchlejšie než predchádzajúce USB technológie, umožňuje rýchly prenos dát medzi notebookom G50 a ostatnými zariadeniami. Navyše je spätne kompatibilný.

Technológia pre úsporu batérie

Lenovo Energy Management zaručuje dlhú životnosť batérie a používa pokročilú technológiu úspory energie pre zvýšenie intervalov medzi nabíjaniami.

 

Možnosti konektivity

Integrované rozhranie 802.11 b / g / n Wi-Fi, 10/100 LAN a technológie Bluetooth® umožňujú pripojenie k internetu na ktoromkoľvek mieste.

 

Integrovaná webkamera

720p HD webkamera notebooku G50 vám umožní vykonávať webové konferencie alebo online videohovory, ako by ste na nich boli skutočne prítomní.

 

HDMI výstup

Umožňuje jednoduché pripojenie k televízoru alebo inému zobrazovaciemu zariadeniu.

Lenovo IdeaPad G50-80 Black e-shop >>Ďalší zlacnený tovar:

ASUS R752LDV-TY249H

ASUS R752LDV-TY249H

Nemíňaj viac ako je treba na lepší notebook ako máš teraz Ďalší notebook do firmy Potrebujete notebooky, ktoré s prehľadom zvládnu kancelársku prácu, b.. zistiť viac>>
HP 15-r214nt White

HP 15-r214nt White

Notebook, s ktorým budeš výkonnejší Ďalší notebook do rodiny Ste viacčlenná rodina? Aj vám sa často stáva, že sa občas pohádate kvôli tomu, kto, kedy a či vôbec môže používať notebook v domácnosti? Tento notebook aj vzhľadom na jeho výhodnú cenu je pre vás ideálnou voľbou. Ukončite svoje „spory“ v domácnosti kvôli počítačom a zvládnite toho viac. Vybavte si vaše emaily, zatiaľ čo vaše deti si budú vypracovávať projekty a domáce úlohy do školy. .. zistiť viac>>
HP 15-ac041ne Black

HP 15-ac041ne Black

Nemíňaj viac ako je treba na ďalší počítač do rodiny Ďalší notebook do domácnosti Ste viacčlenná rodina? Aj vám sa často stáva, že sa občas pohádate kvôli tomu, kto, kedy a či vôbec môže používať notebook v domácnosti? Tento notebook aj vzhľadom na jeho výhodnú cenu je pre vás ideálnou voľbou. Ukončite svoje „spory“ v domácnosti kvôli počítačom a zvládnite toho viac. Vybavte si vaše emaily, zatiaľ čo vaše deti si budú vypracovávať projekty a domáce úlohy do školy. .. zistiť viac>>
Golfové kočíky: Golfový kočík lacno