Microsoft XBOX 360 - 20 GB

Microsoft XBOX 360 - 20 GB

Elektro | Domáce elektro

Cena: 99 CK

V centre diania.
Xbox 360 vám prináša tie najlepšie herné zážitky a zábavu. Ponúka najrozsiahlejší knižnicu hier vrátane titulov, ktoré vás vďaka senzoru Kinect okamžite pohltí. Celá vaša rodina navyše môže sledovať filmy, televízne relácie, priame prenosy, hudobné videá, športové relácie a mnoho ďalšieho vo vysokom rozlíšení a na všetkých zariadeniach. Xbox 360 je centrum vášho herného a zábavného sveta.

 

 

Tisíce hier.
Objavte širokú škálu tých najlepších hier, z ktorých si vyberie každý. So senzorom Kinect (predáva sa samostatne) a svojím ovládačom si navyše môžete vytvoriť úplne vlastný herný štýl. Nič vám nestojí v ceste.

 

Vaše obľúbené zábavné aplikácie na konzolu Xbox 360
Získajte prístup k populárnym aplikáciám na konzole Xbox 360, vrátane vašich obľúbených, ako sú Crunchyroll, Gametrailers, Machinima, a mnoho ďalších. Svoje obľúbené zábavné aplikácie, ako sú YouTube.

 

Budúcnosť fitness.
Nezáleží na tom, ako ste zdatní, ani aké ciele si stanovíte - Nike + Kinect Training vám umožní prevádzkovať osobné tréning v prostredí svojho domova. Nike + Kinect Training vám prostredníctvom programu, ktorý sa prispôsobuje vášmu pokroku, poskytne spätnú väzbu v reálnom čase a špičkové vedenie tréningov.

 

Webové stránky ožijú na vašej televíznej obrazovke.
Pomocou programu Internet Explorer pre Xbox môžete prechádzať Internet na svojej televíznej obrazovke. Celé rozhranie môžete naviac ovládať pomocou aplikácie Xbox SmartGlass na svojom telefóne alebo tablete.

Microsoft XBOX 360 - 20 GB e-shop >>Ďalší zlacnený tovar:

Golfové kočíky: Golfový kočík lacno