Philips 243V5LHAB/00

Philips 243V5LHAB/00

LCD Monitory | 20" - 24"

Cena: 139 CK

Vychutnajte si fantastický obraz v živých farbách na monitore Philips s atraktívnym dizajnom a stereo reproduktormi. Tento monitor skvele zapadne do každej Kancelárie Alebo izby, je vhodný Ako pre prácu s grafikou, tak pre Sledovanie filmov. Táto inovovaná rada má ešte viac ekologickejšiu prevadzku, Vďaka Comu znížite výdavky za elektrinu. Monitor sa chváli obrazom o uhlopriečke 23,6 "s optimálnym rozlíšením 1920 x 1080 obrazových bodov. Vďaka odozvy 5 ms si vychutnáte napínavé akčné scény, Alebo Najnovšie počítačové hry v kvalite bez kompromisov.
 
Monitor podporuje technológiu SmartContrast, ktora analyzuje zobrazovaný obsah a následne automaticky upravuje farby a ovláda podsvietenie tak, aby bol dosiahnutý optimálny kontrast. Tím je dosiahnuté dokonalé zobrazenie tmavých tónovať. To oceníte pri hraní hier Alebo pri prezeraní digitálnych fotografií. Dokonalá reprodukcia farieb je umocnený este funkciám bielych LED diód, ktore zaručuju vždy rovnomerne jas, a tím ai Verné podaním farieb. K monitoru je dodávaný softvér SmartControl Lite, pomocou ktoreho budete môcť nastavovať vacsinou parametrovo monitora myšou.

Philips 243V5LHAB/00 e-shop >>Ďalší zlacnený tovar:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '- 24"%" AND nazov NOT LIKE "Philips 243V5LHAB/00") ORDER BY RAND() LIMIT 5' at line 1