Philips 246E7QDSW

Philips 246E7QDSW

LCD Monitory | 20" - 24"

Cena: 166.9 CK

Širokouhlá technológia PLS LED prináša presnosť obrazu a farieb 
Displeje PLS využívajú pokročilú technológiu, ktorá umožňuje extra široké pozorovacie uhly. Displej potom môžete sledovať z prakticky ľubovoľného uhla – dokonca aj v režime otočenia o 90 stupňov! Na rozdiel od štandardných panelov TN prinášajú displeje PLS pozoruhodne svieži obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen na fotografie, filmy a prehľadávanie webu, ale aj na profesionálne aplikácie, ktoré po celú dobu vyžadujú presnosť farieb a konzistentný jas. 

Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí 
Kvôli spôsobu ovládania jasu na obrazovkách s podsvietením LED sa stáva, že obrazovka bliká, čo spôsobuje únavu očí. Technológia „Bez kmitania“ spoločnosti Philips prináša nové riešenie na reguláciu jasu a zníženie blikania na pohodlnejšie sledovanie a odpočinutejšie oči.

SmartContrast pre detaily hlbokých úrovní čiernej 
SmartContrast je technológia od spoločnosti Philips, ktorá analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje farby a ovláda intenzitu podsvietenia, aby tak dynamicky zdokonalila kontrast pre digitálny obraz a video alebo pri hraní hier, pri ktorých sa zobrazujú tmavé farebné odtiene. Keď zvolíte Ekonomický režim, kontrast sa upraví a podsvietenie jemne doladí, aby sa dosiahlo optimálne zobrazovanie bežných kancelárskych aplikácií a nižšia spotreba energie.

Philips 246E7QDSW e-shop >>Ďalší zlacnený tovar:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '- 24"%" AND nazov NOT LIKE "Philips 246E7QDSW") ORDER BY RAND() LIMIT 5' at line 1