Kuchynská zostava, jelša, LORA MDF NEW KLASIK

Kuchynská zostava, jelša, LORA MDF NEW KLASIK

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa
Dodavateľ:TempoKondela
Cena:579.000 €
Cena bez DPH:482.5 €
Dostupnosť:skladom
Kuchynská zostava, jelša, LORA MDF NEW KLASIK 4,5 (90%) 26 x hodnotené

Kuchynská zostava LORA MDF NEW KLASIK Materiálové prevedenie: DTD laminovaná/MDF fóliovaná Farebné prevedenie: jelša Horná časť (ŠxV): 240x71,5 cm Na pravej hornej strane: sklenená skrinka Nad digestorom je skrinka so šírkou 60 cm V strednej hornej časti je dvojdverová skrinka V strednej hornej časti je skrinka so šírkou 40 cm Dolná časť (ŠxV): 180x82 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Na pravej dolnej časti: drezová dvojdverová skrinka Na ľavej dolnej časti: štyri šuplíky V strednej dolnej časti je dvojdverová skrinka Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky a drezu Dodávané bez koruny, možnosť dokúpiť korunu. Cena koruny 1bm : 6eur a Koruna na W60/60 je 6eur. Dodávané v demonte.


 • Kuchynský blok Irma biela dub sonoma
  Kuchynský blok Irma biela dub sonoma

  S kuchynským blokom Irma si môžete v menšom byte vytvoriť funkčný priestor na varenie. Biele plochy s dubovým dekorom...

  169.90 €
 • Kuchynský blok WELCOME X
  Kuchynský blok WELCOME X

  Pekná kuchynská zostava v jednoducho moderných tvaroch je zložená z niekoľkých skriniek, ktoré môžete medzi sebou ľubovoľne nakombinovať podľa..

  299.90 €Doporučujeme kuchynské linky. V tejto kategórii: nábytok | kuchyňa sa nachádza kuchynská zostava, jelša, lora mdf new klasik!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt