Obývacia stena Laval čierna dub artisan

Obývacia stena Laval čierna dub artisan

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Obývacie steny
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:599.90 €
Cena bez DPH:499.92 €
Dostupnosť:skladom
Obývacia stena Laval čierna dub artisan 3,25 (65%) 19 x hodnotené

Ak máte radi moderný dizajn a zároveň kvalitu, potom je obývacia stena Laval práve pre Vás. Matne čierne plochy a útulný drevodekor dub artisan dokresľujú frézované geometrické línie predných plôch, ktoré nábytku dodávajú zaujímavú optiku. Jednotlivé diely je možné medzi sebou ľahko kombinovať a prispôsobiť si tak nábytok do priestoru Vašej obývačky.


 • Rohová obývacia stena Laval biela  dub artisan
  Rohová obývacia stena Laval biela dub artisan

  Ak máte radi moderný dizajn a zároveň kvalitu, potom je rohová obývacia stena Laval práve pre Vás. Matne biele plochy a útulný drevodekor dubu artisan..

  899.90 €
 • Záhradný set Caracas čierny
  Záhradný set Caracas čierny

  Vytvorte si s týmto záhradným setom príjemné prostredie nielen na záhrade, dvore ale aj na balkóne, kde budete radi tráviť svoj voľný čas s priateľmi a..

  349.90 €
 • Záhradná sedacia súprava so stolíkom Miramar
  Záhradná sedacia súprava so stolíkom Miramar

  Parádna rohová sedačka so stolíkom vytvorí komfortné prostredie na vonkajšej záhrade alebo terase, kde môžete tráviť spoločný čas s priateľmi...

  689.90 €
 • Záhradný set Vita II, 3 ks
  Záhradný set Vita II, 3 ks

  Tento skvelý set poskytne pohodlné posedenie vo vašej záhrade alebo na balkóne. Plocha stola je sklenená, skladacie stoličky majú textilnú výplň...

  82.49 €
 • Záhradný set Vita I, 3 ks
  Záhradný set Vita I, 3 ks

  Tento skvelý set poskytne pohodlné posedenie vo vašej záhrade alebo na balkóne. Plocha stola je sklenená, skladacie stoličky majú textilnp výplň...

  82.49 €
 • Set záhradného nábytku Nina, 3 diely
  Set záhradného nábytku Nina, 3 diely

  Tento set sa bude skvele hodiť predovšetkým pre malé záhrady, terasy alebo balkóny. Výplň stola je zo skla. Konštrukcia je vyrobená z ocele v..

  66.99 €Doporučujeme obývacie steny. V tejto kategórii: zostavy a steny sa nachádza obývacia stena laval čierna dub artisan!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt