Q Power Osviežovač do umývačky 2v1

Q Power Osviežovač do umývačky 2v1

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:4HOME
Cena:2.99 €
Cena bez DPH:2.49 €
Dostupnosť:skladom
Q Power Osviežovač do umývačky 2v1 4,25 (85%) 24 x hodnotené

Q power osviežovač a neutralizér 2v1 do umývačky riadu. Odstraňuje, vďaka svojmu špecifickému zloženiu, zápachy a uvoľňuje príjemnú, osviežujúcu vôňu, ktorá prevonia vašu umývačku po dobu niekoľkých týždňov. Nezostáva na riade. Pôsobí sústavne po dobu 60 umývaní. Objem: 6 mlNávod na použitie: pre aktiváciu opatrne odstráňte alumíniovú fóliu jej stiahnutím za jazýček. Neprepichujte. Zaveste osviežovač na vrchný košík umývačky. Dajte pozor na to, aby rotujúca tryska umývačky nezasahovala osviežovač.Zloženie: Eucalyptol, Mentol
 • Q Power Osviežovač do umývačky 2v1
  Q Power Osviežovač do umývačky 2v1

  Q power osviežovač a neutralizér 2v1 do umývačky riadu. Odstraňuje, vďaka svojmu špecifickému zloženiu, zápachy a uvoľňuje príjemnú, osviežujúcu..

  2.99 €
 • AmbiPur Osviežovač Merlion, Cotton Flower 7,5 ml
  AmbiPur Osviežovač Merlion, Cotton Flower 7,5 ml

  Ambi Pur Cotton Flower prinesie do vašej kúpeľne príjemnú sviežu vôňu. Osviežovač odstraňuje zo vzduchu pachy a súčasne zabraňuje ich usadzovaniu na..

  3.99 €

Doporučujeme prípravky do umývačiek riadu. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | prípravky na umývanie riadu sa nachádza osviežovač!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt