Guzzanti GZ 121 výrobník ľadu

Guzzanti GZ 121 výrobník ľadu

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Guzzanti
Cena:159.99 €
Cena bez DPH:133.33 €
Dostupnosť:skladom
Guzzanti GZ 121 výrobník ľadu 3,5 (70%) 25 x hodnotené

Odteraz budete mať ľad kedykoľvek budete chcieť. Či je leto alebo zima, ľad budete potrebovať vždy. Vďaka výrobníku ľadu GZ 121, budete mať po ruke ľad kedykoľvek budete potrebovať a bude vyrobený za veľmi krátku dobu. Či už organizujete domáce oslavy, záhradné párty či menšie firemné večierky, výrobník ľadu vám vždy dobre poslúži.Tento kompaktný výrobník ľadu nemusíte používať len v domácnosti, ale vďaka svojej výkonnosti zvládne ľadové kocky vyrábať v kancelárii či poloprofesionálnej prevádzke. Tento skvelý prístroj dokáže vyrobiť až neskutočných 10 kg ľadových kociek za 24 hodín. Kapacita nádoby na vodu je 1,1 l a nádoby na ľad je 0,3 kg. Nádoba na ľad je jednoducho vyberateľná, a tak je jeho obsluha jednoduchá a naozaj rýchla. Akonáhle vám dôjde voda v nádobe či naopak bude plná nádoba na ľad, okamžite sa rozsvieti indikátor, a tak budete mať vždy všetko pod kontrolou.Celý proces výroby ľadu môžete tiež sledovať a kontrolovať pomocou priehľadného veka. Celý prístroj je potom vyrobený v kompaktnom a elegantnom striebornom štýle tak, aby vám vždy ladil s interiérom. Môžete si byť istí, že si tento prístroj naozaj zamilujete, pretože nikdy nebolo tak ľahké vyrábať ľad ako s výrobníkom ľadu Guzzanti GZ 121.


 • Vrecko do šunkovaru 10 ks Orion
  Vrecko do šunkovaru 10 ks Orion

  Sáčok do šunkovaru, pre jednoduchú prípravu a vytiahnutie šunky z šunkovaru. Dodávame v sade 10 ks. Rozmer: 16 x 30 cm..

  2.49 €


 • Tescoma nádoba na tvorbu ľadu čokolády FEEL X
  Tescoma nádoba na tvorbu ľadu čokolády FEEL X

  - <b>Dobrý design 2006</b> – Cena Design centra ČR v spolupráci s Ministerstvom priemyslu ČR v súťaži Vynikajúci výrobok roku 2006 -..

  8.60 €
 • Box na výrobu ľadu s lopatkou
  Box na výrobu ľadu s lopatkou

  Praktický box na výrobu ľadu s lopatkou sa stane praktickým pomocníkom pri príprave osviežujúcich nápojov a drinkov v horúcich letných dňoch...

  4.99 €

Doporučujeme kuchynské spotrebiče. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza guzzanti gz 121 výrobník ľadu!
© 2021 Tipy do domácnosti pre vylepšenie Vášho bývania: Kontakt